• עכשיו באודיו אקסטרים -נפתחה מעבדת הסטריאו מהטובות בארץ.

המעבדה של בכור

אין היום בארץ טכנאי בעל נסיון ויכולות בתחום ה High End Audio כמו בכור בן עזרי. בליווי של הבעלים של המעבדה וחנות הסטריאו, דני בכור, מדובר בצוות מנצח של טכנאי ומהנדס אלקטרוניקה שעובדים יחד בהרמוניה יוצאת דופן ומנהלים היום את מעבדת הסטריאו הטובה בישראל.

חוות דעת

חוות דעת של יוסי מרמת-השרון
"ברשותי מגבר Mark Levinson 432, המגבר עבד שנים, אבל יום אחד צד ימין הפסיק לעבוד אחר קצר בחוטי הרמקולים. דני ובכור הטכנאי מצאו את התקלה, ואחרי איתור חלקים מקוריים, הביאו המגבר למצב תקין. על הדרך כבר חידשתי את מרבית הקבלים שכבר התנפחו. אני מבקש להודות על העבודה המקצועית והיחס האישי."
חוות דעת של מיכאל מירושלים
"ירשתי זוג רמקולים Quad ESL. אבא קנה אותם חדשים בשנות ה70 ותמיד הבית היה מלא בצליל קסום של מוזיקה קלאסית. אחרי חמישים שנה הם כבר ניגנו חלש ומעוות. חיפשתי מי יוכל לתקן אותם ולשמחתי מצאתי את דני בכור שידע היטב במה מדובר, והיחידי שידע איך לתקן אותם. תודה רבה!"
חוות דעת של יונתן מרמת-דוד
"רכשתי מאיטליה זוג רמקולים Tannoy Devon. המוכר הבטיח שהם במצב מושלם, אבל שהגיעו לארץ הם חירחרו קשות. אחרי בדיקה הבנתי שדני בכור מתמחה ב Tannoy ואולי יוכל לעזור. לא רק שדני פתר את הבעיה בעלות סבירה, הוא גם שידרג והחליף חלקים בקרוס שהיו חייבים ריענון. הרמקולים עכשיו מנגנים אצלי בסלון ואין שמח ממני"
חוות דעת של שי מרמת-גן
"שנים שאני משתמש בקדם מגבר של Accuphase. שום קדם ששמעתי לא מתקרב לקדם שלי, אבל לאחרונה צד אחד החל לקרטע, ואף הפסיק לנגן לחלוטין. דני בכור ובכור הטכנאי ביצעו רסטורציה מלאה של הקדם הנל. הזמנו יחד רכיבים מחול, והכל הותקן במסירות ואהבה. הקדם מנגן אפילו טוב יותר ממקודם!"
חוות דעת של חיים סבג
"לפני כשנה הסתובבתי חסר אונים עם בעייה בציוד האישי שלי , טכנאי החברה מחול ניסו לעזור בעצות ולא נמצא פתרון וכל מי שהתייעצתי בישראל לא מצא קצה חוט. לבסוף לאחר ביקור ארוך של דני ובכור , הבעייה נפתרה. באמת ממליץ בחום !!!"
שקופית קודמת
שקופית הבאה

לייעוץ או תיאום הבאת מכשיר לתיקון  נא השאירו פרטים או התקשרו:
052-5766823

(רצוי להתקשר)