אודיו – אקסטרים

"כל חיי חיפשתי את המקום השקט הזה, המקום בו אוכל להתענג על ציוד מכל הסוגים ומכל השנים. להשוות ישן לחדש, מנורות לטרנזיסטור, אלקטרוסטטי לדינמי. חיפשתי את המקום הזה שלא יהיה מוגבל במותגים, מקום כזה שמהרגע שניכנסתי אליו אגלה עולם שלם של סאונד. לא מצאתי, ולכן החלטתי לייצר אותו בעצמי."

הכי גדולים בהגשמת חלומות

אודיו אקסטרים הוא לא רק מוזיאון של ציוד אודיו, הוא גם המקום הזה שממנו תצאו עם צליל חלומי. תפקידנו הוא לספק את החלום שלך, את הרצונות שלך ולהביא אותך למקום הזה, שהצליל המושלם עבורך יהיה בר הישג.

הכי גדולים במבחר, בכל תקציב

בזכות היכולת שלנו והמבחר הגדול ביותר בישראל לאודיו איכותי, בזכות העובדה שאנחנו המקום הגדול ביותר בישראל לציוד משומש ושמור ביותר, יצרנו מערכת כזו שמאפשרת להגשים חלומות בכל תקציב שאפשר להעלות על הדעת. ולכן, לכשתכנסו למתחם שלנו, כבר במבט הראשון תבינו שאתם יכולים להגשים את החלומות שלכם בתקציב שהגדרתם מבלי להתפשר.

הכי ביחד

אודיו אקסטרים מרכיבה עבורכם את המערכת. אנחנו נרכיב אותה יחד. נחבר יחד, נשלב את הרכיבים שהכי לטעמכם יחד, נקשיב יחד ונסיק ביחד מסקנות. כך יתאפשר לכם להשתתף במסע הזה של בדרך לצליל המושלם עבורכם. ולבסוף, לא רק שתקבלו את הצליל המושלם עבורכם אלה גם תעברו תהליך מזורז שיאפשר לכם להבין כיצד מגיעים אליו.

הכי משדרג

אף אחד לא רוכש מערכת ומתנתק מאיתנו. החיידק הזה של להשתפר קיים בכל אחד מאיתנו. לכן, בנינו מערכת שתאפשר לכם לשפר את הציוד שלכם באופן תדיר. בכל שלב שתחפצו יתאפשר לכם לעבור את התהליך שוב. תוכלו לבוא עם המערכת שרכשתם ולשדרג אותה ברכיבים טובים יותר בעסקת ״טרייד אין״ מושלמת שגם תשמור לכם על הארנק וגם תגשים לכם חלומות גדולים יותר. אנחנו כאן בשביל שתתקדמו תמיד.

הכי באחריות

כל מוצר משומש שניכנס אלינו ל״אודיו אקסטרים״ עובר בדיקה קפדנית במעבדה שלנו. ולכן, אנו נותנים לכם אחריות על המוצר הנרכש. כל מוצר שב״אודיו אקסטרים״ הוא עוד רכיב בדרך לצליל המושלם, אי לכך אנו דואגים שלא רק ישמע טוב אלה גם יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. האחריות על המוצרים שלנו ידועה מראש וכל מוצר מקבל אחריות לזמן שונה בהתאם למצבו וגילו.

הכי אינטימי

״אודיו אקסטרים״ הוא גן עדן נסתר לצליל. מתחם ענק שרק מי שרוצה להיות חלק מהמשפחה יודע איך למצוא אותו. התחמקנו ככל יכולתינו מלמקם את המתחם שלנו על כביש ראשי רועש והחלטנו לרדת מתחת לאדמה למקום הכי שקט ואינטימי שניתן למצוא. מצאנו אותו והגיע הזמן שגם אתם תהנו מהשקט שבצלילים.

הכי בלהכיר

אנשים הם חלק מחיי. בכל שנותי בחברות היי טק תמיד התחברתי לאנשים חדשים. כשמכירים היטב, מבינים את הצד השני, את הרצונות שלו ומשם הדרך להגשמת החלום קצרה. בואו תכירו אותנו, נכיר אתכם ויחד נגשים לכם את החלום לצליל המושלם.

מחכה לכם, הקפה על האש. דני בכור